Sex Randki
Ranking Programów Partnerskich

Flirt

2

Nowy portal randkowy

Nowe portale randkowe też mają swoje grono sympatyków. Flirt to darmowy portal randkowy umożliwiający randki przez internet w charakterze bardziej erotycznym. Należy do grona darmowych portali randkowych.

Rejestracja trwa zaledwie kilka minut. Jest to najlepszy portal randkowy pod względem szybkości obsługi. Dane, które trzeba podać to przede wszystkim preferencje oraz informacje demograficzne.

Flirt to nie tylko randki online o charakterze seksualnym, ale i jest możliwość korzystaniu z portalu w tradycyjny sposób. Możliwe są różne tryby szukania partnerki/partnera, na przykład: “poznaj mnie”, czyli klasyczna randka i “niegrzeczna/niegrzeczny, ale posłuszna/posłuszny”, czyli tryb dedykowany spotkaniom erotycznym.

Serwis randkowy ma już ponad milion użytkowników z naszego kraju. Z portalu korzystają osoby od osiemnastego do siedemdziesiątego ósmego roku życia, z przewagą osób w okolicach dwudziestego piątego roku życia.  Według badań flirt.com jest portalem, dzięki któremu największy procent użytkowników odnalazł drugą połówkę spośród wszystkich tego typu stron.

Zobacz inne Programy Partnerskie