Sex Randki
Ranking Programów Partnerskich

eDarling

3

Darmowy portal randkowy

EDarling to darmowy portal randkowy. Skutecznie pośredniczy w poszukiwaniu partnera za pomocą metody tak zwanego matchingu. Serwis powstał w 2008 roku w Niemczech. Polacy mogli z eDarling skorzystać już w 2010 roku. Portal działa w dwudziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. EDarlnig dostępny jest w wersji komputerowej i mobilnej.

Użytkownik, logując się na portal randkowy po wpisaniu e-mail i hasła, musi wypełnić test osobowościowy składający się z dwustu osiemdziesięciu trzech pytań. Test opiera się na pięcioczynnikowym modelu osobowości. W teście znajdują się między innymi pytania o preferencji oraz oczekiwania wobec partnera. Na podstawie odpowiedzi algorytm dobiera partnera.

EDarling bez wątpienia można wpisać na listę “najlepsze portale randkowe”. Każdego roku test osobowości na stronie rozwiązuje pięć milionów użytkowników w samej Europie. W 2012 roku z eDarling korzystało czterdzieści jeden procent singli korzystających z serwisów randkowych. W tym samym rok strona uzyskała tytuł “najlepszy portal randkowy“.

Zobacz inne Programy Partnerskie